Akademia Piłki Nożnej Mińsk Mazowiecki - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • NABÓR DZIECI URODZONYCH W LATACH: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010,2011 ZAPRASZAMY!!!
  •        

Kalendarium

27

09-2016

wtorek

28

09-2016

środa

29

09-2016

czwartek

30

09-2016

piątek

01

10-2016

sobota

02

10-2016

niedziela

03

10-2016

pon.

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 221, wczoraj: 266
ogółem: 316 652

statystyki szczegółowe

Mecz 2016-09-18, 14:00


herb APN Mińsk Mazowiecki 05 4:6 herb SEMP POGOŃ Siedlce
APN Mińsk Mazowiecki 05   SEMP POGOŃ Siedlce

Wydarzenia

ROZKŁAD ZAJĘĆ

  • autor: APNMinskMaz, 2016-08-07 18:56

PONIEDZIAŁEK 26.09.2016

Grupa 2010/2011 - 16.30 - 17.45 Orlik Ekonom

Grupa 2009/2010 - 17.00 - 18.15 Orlik Ekonom. ZAJĘCIA ODWOŁANE

Grupa 2008/2009 - 17.45 - 19.00 Orlik Ekonom

Grupa 2005/2006 - 18.30 - 20.00 Orlik Ekonom

WTOREK 27.09.2016

Grupa 2007/2008 - 17.30 - 19.300 Orlik Huta Mińsk

Grupa Huta Mińska - 16.30 - 17.30 Orlik Huta Mińska

ŚRODA 28.09.2016

Grupa 2007/2008 - 17.30 - 19.00 Orlik Budowlana

Grupa 2005/2006 - Mecz ligowy. Zbiórka 15.30 MarcPol

Grupa 2003/2004 - 18.45 - 20.00 Orlik Ekonom. 

CZWARTEK 29.09.2016

Grupa 2010/2011 - 16.30 - 17.45 Orlik Ekonom. 

Grupa 2009/2010 - 17.00 - 18.15 Orlik Ekonom.

Grupa 2008/2009 -17.45 - 19.00 Orlik Ekonom. 

PIĄTEK 30.09.2016

Grupa Huta Mińska -16.30 - 17.30 Orlik Huta Mińska

Grupa 2007/2008 - 17.30 - 19.00 Orlik Budowlana.

Grupa 2003/2004 - 17.30 - 19.00 Orlik Huta Mińska.

Grupa 2005/2006 - 18.30 - 20.00 Orlik Huta Mińska.

SOBOTA 01.10.2016

Grupa 2007/2008 Mecz ligowy. Zbiórka godz. 09.00 ??. Mecz 11.00 w Siedlcach

Grupa 2005/2006 Mecz ligowy. Zbiórka 12.30 Huta Mińska. Mecz 13.30 Huta

Grupa 2003/2004 Mecz ligowy. Zbiórka 8.30 LIDL. Mecz. 10.00 w Latowiczu

NIEDZIELA 02.10.2016


Aktualności

Nowy podział grup trenigowych

  • autor: APNMinskMaz, 2016-09-12 08:57

Grupa 2010/2012                             Grupa 2009/2010                                 Grupa 2008/2009

  16:30-17:45                                     17:00 - 18.15                                          17.45-19.00

1. Michał Rowiński                         1. Aleksander Golcew                            1. Marcel Aniszewski

2. Ignaś Możdżonek                       2. Maciej Dobrzyński                              2. Kacper Wojciuk

3. Michał Krzemiński                      3. Sebastian Białek                                3. Wiktor Foryś

4. Oskar Szczęsny                          4. Mateusz Pudłowski                            4. Patryk Kesler

5. Maciej Cieślak                             5. Rafał Pudłowski                                 5. Filip Bielec

6. Mateusz Rek                                6. Mateusz Ekner                                    6. Michał Patoka

7. Szymon Oklesiński                     7. Dawid Niewiarowski                          7. Dawid Hauer

8. Filip Trajer                                    8. Aleksander Możdżonek                     8. Tomasz Rosa

9. Oskar Królak                                9. Wiktor Księżopolski                            9. Jaś Płochocki

10. Franciszek Ptak                       10. Bartek Rosłoniec                              10. Maksymilian SItek

11. Jan Jackiewicz                         11. Tymoteusz Wiliński                          11. Alan Stafaniak

12. Tomasz Pietrak                        12. Błażej Woźnica                                 12. Michał Domański

13. Kamil Wąsowski                      13. Filip Sybicki                                       13. Jakub Dudar

14. Barbara Hallek                         14. Arkadiusz Płachecki                       14. Radosław Rojek 

15. Dawid Woźniak                        15. Franciszek Szwajkowski                15. Maciej Kaliński

16. Filip Piekarski                           16. Adam Szwajkowski                         16. Krzyś Ciucias

17. Filip Kubicki                              17. Paweł Zapadka                                17. Maciej Zakrzewski

18. Tobiasz Garwola                      18. Jakub Konowrocki                           18. Dominik Tracz

                                                            19. Mikołaj Rybacki                               19. Michał Dróżdż

                                                            20. Franciszek Maciejski                      20. Rafał Rek

                                                            21. Rafał Kowalski


Płatności

  • autor: APNMinskMaz, 2016-09-05 14:42

Szanowni Państwo,

W imieniu Zarządu Klubu APN Mińsk Mazowiecki oraz trenerów grup młodzieżowych informujemy, że od Września 2016 r. opłata miesięczna za zajęcia wynosi 60 zł. Zmiana dotyczy wszystkich grup APN.

Płatności dokonujemy przed treningiem do trenerów bądź przelewem na konto Klubu (zakładka składka) w bieżącym miesiącu.

Dominik Jarzębski


Sparingi obozowe

  • autor: APNMinskMaz, 2016-07-15 10:15

APN 05/06 - APN 03/04    4:4 (karne 3:4) 

Bramki: Jarzębski x3, Grudziński (s), Zawadzki - Ratajczyk, Wójcicki x3 

APN 05: Chróst (Krupa) - Barankiewicz (Wojtkowski), Skolimowski (Ciucias), Stryczyński (Grabarczyk) - Woźniak (Kopka), Zawadzki (Głuchowski), Sternik (Staska), Patoleta (Świeżak) - Jarzębski (Pałasz)

APN 03: Chojecki - Gańko, Grudziński, Wasiński - Wójcicki, Laskowski (Dobrowolski), Ratajczyk - Biegalski, Stępniak (Woliński)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

APN 07/08 - APN 05/06    5:4 

Bramki: Sokołowski x3,  Wójcicki, Jędruchniewicz - Pałasz x3, Staska

APN 07: Wojewódzki - Piecyk, Woźniak - Jędruchniewicz (Malinowski), Gut (Krupa), Wójcicki (Radziszewski) - Sokołowski (Celiński)

APN 05: Krupa - Grabarczyk, Staska - Świeżak, Głuchowski (Wojtkowski), Ciucias - Pałasz

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MULKS Pusynia - APN 05/06    1:6 

Bramki: Jarzębski x3, Patoleta x3

APN 05: Chróst - Barankiewicz (Kopka), (Ciucias), Skolimowski, Stryczyński - Woźniak, Zawadzki (Głuchowski), Sternik (Grabarczyk), Patoleta - Jarzębski (Pałasz) 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MULKS Pustynia - APN 05/06 1:4

Bramki: Jarzębski x3, Stryczyński

APN 05: Chróst (Krupa) - Woźniak (Barankiewicz), Skolimowski, Stryczyński (Ciucias) - Kopka (Grabarczyk), Sternik (Głuchowski), Zawadzki, Patoleta (Świeżak) - Jarzębski (Pałasz)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

APN 07/08 - APN 05/06    1:9

Bramki: Wójcicki - Pałasz x2, Głuchowski x3, Staska x3, Ciucias

APN 07: Wojewódzki (Księżopolski) - Piecyk (Krupa), Woźniak - Gut, Jędruchniewicz (Troć), Wójcicki (Radziszewski) - Sokołowski (Celiński)

APN 05: Krupa - Grabarczyk, Świeżak - Głuchowski, Kopka (Wojtkowski), Ciucias - Pałasz (Staska)


Archiwum aktualności


Reklama

Dane ogólne

 Akademia Piłki Nożnej
 
Mińsk Mazowiecki

05-300 Mińsk Mazowiecki
ul. Dąbrówki 83

tel. 660-056-644

apnminskmaz@wp.pl

NIP 822-23-46-097
REGON 146975984

KRS 0000486331

Sponsorzy

Ostatnie spotkanie

APN Mińsk Mazowiecki 05SEMP POGOŃ Siedlce
APN Mińsk Mazowiecki 05 4:6 SEMP POGOŃ Siedlce
2016-09-18, 14:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

DZIEWIĄTKA SiedlceAPN Mińsk Mazowiecki 05
DZIEWIĄTKA Siedlce   APN Mińsk Mazowiecki 05
2016-09-28, 17:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Statystyki drużyny

Losowa galeria

Jabłonowiec - trening II
Ładowanie...