Akademia Piłki Nożnej Mińsk Mazowiecki - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Buttony

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 211, wczoraj: 307
ogółem: 85 670

statystyki szczegółowe

Zegar

Wydarzenia

Rozkład zajęć!!!

  • autor: APNMinskMaz, 2014-11-11 10:14

Poniedziałek 24.11.2014

Grupa 2005/2006 niebiescy 18.30 - 20.00 Sala Huta Mińska

Wtorek 25.11.2014

Grupa 2008/2010 - 16.30 - 17.45  Sala Ekonom 

Grupa 2007/2008 - 17.45 - 19.00  Sala Ekonom 

Grupa 2005/2006 czerwoni 16.30 - 18.00 Sala Stojadła 

Środa 26.11.2014

Grupa APN Huta Mińska 14.30 - 17.00 Sala Huta Mińska

Grupa 2003/2004  18.30 - 20.00 Sala Chemik

Grupa 2005/2006 czerwoni 16.30 - 18.00 Sala Stojadła

Grupa 2005/2006 niebiescy 17.30 - 19.00 Sala Niedziałka

Czwartek 27.11.2014

Grupa 2008/2010 17.30 - 18.45 Sala Ekonom. 

Grupa 2007/2008 18.45 - 20.15 Sala Ekonom. 

Grupa APN Huta Mińska 14.30 - 17.00 Sala Huta Mińska. 

Piątek 28.11.2014

Grupa 2005/2006 niebiescy 19.00-20.30 Sala Mechanik.

Grupa 2003/2004  17.00 - 18.30 Sala Chemik 

Sobota 29.11.2014

Grupa 2003/2004 i Grupa 2005/2006 czerwoni - ZAJĘCIA ODWOŁANE 

Grupa 2005/2006 - Halowe Mistrzostwa Mazowsza dla rocznika 2005 w Łochowie

Grupa 2003/2004. Turniej w Siennicy. Zbiórka godz. 8.15 Chemik

Niedziela 30.11.2014

Grupa 2005/2006 - Turniej Sokół Cup w Warszawie

Grupa 2007/2008 - Turniej Respect Cup w Wołominie


Aktualności

Halowe Mistrzostwa Mazowsza/ rocznik 2005

  • autor: APNMinskMaz, 2014-11-24 11:43

Podczas tego Turnieju wyłonimy Halowego Mistrza Mazowsza sezonu 2014/15

Zespoły, które zajmą miejsca 2-4 w poszczególnych turniejach uzyskają prawo do wystąpienia w Ogólnopolskim Turnieju rozgrywanym w lutym 2015 roku.

Termin - 29.11.2014 (Sobota)

Miejsce - Hala Sportowa w Łochowie (ul. I maja 47)

 

GRUPA A (9.00-12.00)                                 GRUPA B (12.00-15.00)

1. Orły Zielonka I                                   1. Bór Regut 

2. Sokół Warszawa                                2. Orły Zielonka II

3. APN Mińsk Mazowiecki                  3. Pogoń Siedlce

4. AP Chlebnia                                      4. Dolcan Ząbki

5. APN Ostrołęka                                   5. MOSiR Mińsk Mazowiecki

6. Legionovia Legionowo                       6. MKS Piaseczno

KADRA:

Chróst Patryk, Skolimowski Michał, Kopacz Oskar, Subocz Eryk, Stryczyński Bartek, Woźniak Kamil, Gruba Filip, Zdanowicz Albert, Sternik Kamil

 

Zbiórka w Sobotę, godz. 7.30 MarcPol. Zabieramy buty sportowe, jedzenie, napoje, 20zł na opłatę wpisowego.


Sokół Winter Cup 2014 - rocznik 2005/2006

  • autor: APNMinskMaz, 2014-11-24 11:24
Termin - 30.11.2014 (Niedziela)
Miejsce: Hala widowiskowo-sportowa ul. Światowida 56 (Warszawa-Białołęka)
 
 
 
 
 
 
 
GRUPA A                                           GRUPA B          
1. AMP Radość II                              1. MOSiR Mińsk Mazowiecki
2. Dwunastka I Włocławek                2. KS Łomianki
3. Polonez Warszawa                       3. Junak Warszawa
4. Victoria Sulejówek                        4. Dwunastka II Włocławek
5. APN Mińsk Mazowiecki             5. AMP Radość I
 
KADRA:
 
Pszczółkowski Kuba, Krupa Krystian, Barankiewicz Jaś, Kądziela Ignaś, Kopka Dawid, Kucharski Kamil, Zawadzki Karol, Abramowski Mateusz, Mazurek Rafał, Replin Darek, Chabrowski Jacek, Patoleta Bartek
 
Zbiórka w Niedzielę, godz. 7.30 MarcPol. Zabieramy buty sportowe, jedzenie, napoje, 20zł na opłatę wpisowego.       .    
 
 

Respect Cup 2014 rocznik 2007

  • autor: APNMinskMaz, 2014-11-24 11:23

Halowy Turniej Piłki Nożnej  Dzieci rocznik 2007 i młodsi.

MIEJSCE – Hala Sportowa SP nr 2 (ul. Elizy Orzeszkowej 3/5, 05-230 Kobyłka)

TERMIN – 30.11.2014 r. (niedziela)

 bramki 2x3 / 4+ bramkarz

 

Grupa A                                         Grupa B

1. Wicher Kobyłka                          1. APN Ostrołęka

2. Marcovia Marki                           2. APN Mińsk Mazowiecki

3. Huragan Wołomin                       3. Semp Ursynów

4. Junak Warszawa                        4. Czarni Węgrów

5. Kosa Konstancin                        5. Talent Białystok


II miejsce w Turnieju OSiR Włochy Cup

  • autor: APNMinskMaz, 2014-11-20 15:22

Drużyna APN Mińsk Mazowiecki 2005/2006 zajęła II miejsce w Turnieju OSiR Włochy Cup w Warszawie. Zwyciężyła drużyna gospodarzy UKS Okęcie Warszawa. Szersza relacja oraz zdjęcia wkrótce. 

Podziękowania dla Organizatorów za świetną imprezę, dla chłopców za wzorową postawę oraz rodziców za żywiołowy doping!

Od Poniedziałku tresowania ciąg dalszy :)


Podział Grup Treningowych

  • autor: APNMinskMaz, 2014-11-20 15:13

UWAGA!!!

 

Przedstawiamy aktualny podział na grupy treningowe wśród najmłodszych:

Grupa 2007/2008 (Trener Ryszard Piwek)

Kuba Woźniak, Jan Chróst, Mateusz Wojewódzki, Igor Wójcicki, Damian Krupa, Dawid Niedbała, Wiktor Grabowski, Szymon Gut, Kacper Górski, Oskar Wieczorek, Jakub Mazurek, Karol Sokołowski, Szymon Mizgier, Kacper Kondzior, Igor Fabisiak, Zbyszek Krupa

Grupa 2008/2010 (Trener Dominik Jarzębski)

Zosia Płochocka, Jan Płochocki, Maks Sitek, Staś Matuszewski, Maks Kowalczyk, Filip Kroszczyński, Szymon Gryglas, Kamil Gmitrzuk, Szymon Suda, Bartek Rosłoniec, Wiktor Księżopolski, Dawid Hauer, Dominik Parol, Bruno Bochner, Wiktor Wójtowicz, Jakub Bonisławski, Tymek Wiliński, Błażej Woźnica, Kacper Rogala, Igor Księżopolski, Maks Zagwodzki, Patryk Rodnicki, Maks Kowalczyk

 

 

Dominik Jarzębski


Szaliki Klubowe APN

  • autor: APNMinskMaz, 2014-11-06 13:23

Istnieje możliwość zamówienia szalików Klubowych APN Mińsk Mazowiecki

 

Może to być fajny prezent na mikołajki lub Święta. Forma gadżetu dla dzieci i rodziców pozwalająca na większą identyfikację z Akademią. 

Zamówienia składamy bezpośrednio u trenerów!

Po rozmowie telefonicznej z pracownikiem firmy koszt szalika uzależniony jest od ilości zamówionych sztuk.
-50 sztuk - 19 złotych (1szt)
-100 sztuk 16 złotych (1szt)
 
Nadruk byłby nawiązujący do barw APN. Napis APN Mińsk Mazowiecki, logo oraz kolor żółto-niebieski bądź biało-niebieski

Halowy Turniej w Łochowie-2007/2008

  • autor: APNMinskMaz, 2014-11-06 13:10

Nowe koszulki już gotowe. Czekamy z niecierpliwością na I Turniej grupy 2007/2008

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GR A

1. Czarni Węgrów I

2. APN Mińsk Mazowiecki

3. Trójka Łochów I

4. DAF Łuków I

5. Pogoń Siedlce I

 

GR B

1.Trójka Łochów II

2.Pogoń Siedlce II

3.Wektra Zbuczyn

4.DAF Łuków II

5. Czarni Węgrów II

 

Turniej rozpoczynamy 9.30. Mecz1x 10 minut, na boisku 5+1, wpisowe 200 od drużyny.

 

Kolejność spotkań:

 

1.Czarni I- APN

2. Trójka II - Pogoń II

3. Trójka I - DAF I

4.Wektra - DAF II

5. Pogoń I - Czarni I

6. Czarni II - Trójka II

7. APN - DAF I

8. Pogoń II - DAF II

9. Trójka I - Pogoń I

10. Wektra - Czarni II

11. Czarni I - DAF I

12. Trójka II - DAF II

13.APN - Pogoń I

14. Pogoń II - Czarni II

15. Czarni I - Trójka I

16. Trójka II - Wektra

17. DAF I - Pogoń I

18.DAF II - Czarni II

19. Trójka I - DAF I

20.Wektra - DAF II

 

Zakończenie ok 15.00 - 15.30

 

Wyjazd o godz. 8.15. Zbiórka na Parkingu pod MarcPol, naprzeciwko Zespołu Szkół Ekonomicznych. Zabieramy napoje, jedzenie, buty sportowe, 10zł na opłatę wpisowego


Archiwum aktualności


Dane ogólne

 Akademia Piłki Nożnej
 Mińsk Mazowiecki

05-300 Mińsk Mazowiecki
ul. Dąbrówki 83

tel. 660-056-644

e-mail: apnminskmaz@wp.pl

NIP 822-23-46-097
REGON 146975984

KRS 0000486331

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Losowa galeria

07.09.2014 APN - Naprzód Skórzec
Ładowanie...